Akşener Isparta’da: “İşgalciymişiz. Hadi oradan be”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Isparta Mimar Sinan Camisi önünde yurttaşlarla bir araya geldi.

Akşener’in açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

14 Mayıs akşamı seçimi kazanırsak işgalciymişiz. Hadi oradan be. Bu ülkenin has evlatları nereden işgalci oluyor. Kendinize gelin kendinize. Bir tanesi iyice karıştırmış, biz iktidara gelirsek, sizin iradeniz bizi seçerse, erkek erkeğe evlilik, daha da gerisi var erkeklerle hayvanların evliliği yasal olacakmış. Bunlar kafayı yemiş kafayı. Ben bütün psikiyatrları bu arkadaşları tedaviye davet ediyorum.

“HARAMA EL UZATTIĞIN AN CENNETTEN KOVULUYORSUN AHMAK”

14 Mayıs’ta kazanırsak biz şampanyayla kutlayacakmışız, onlar kazanırsa temiz alınları secdeye varacakmış. Benim yaşımdakiler bilir, Hazreti Adem kıssasını hatırlayanınız var mı? Nedir özelliği? Haramdan uzak durmak, kul hakkından uzak durmak. Harama el uzattığın anda cennetten kovuluyorsun ahmak. Sizler bu gencecik çocukların hakkını yediniz, geleceğini çaldınız. Sizler tarımla uğraşan insanlarımızın emeğini çaldınız. Ben 7 yaşından beri namaz kılan hacı bir kadınım. Ağzıma alkol değmedi, bu bir iftiradır iftira. Yalancının dibisiniz. Bize kalkıp dindarlık taslıyorsunuz.

Bir yüzükle başlattığınız siyasi hayatınız gemiciklerle sürüyor! Amerika’da gökdelenler yaptıysan haramdır kardeşim haram! Biz bunlara bakmayacağız! 14 Mayıs akşamı helal oylarınızla İYİ Parti birinci parti, Kılıçdaroğlu da 13. cumhurbaşkanımız olacak inşallah.

“SİNAN ATEŞİN KATİLLERİNİ 15 MAYIS SABAHI BULACAĞIZ”

Sinan Ateş’i katledenler nerede? 15 Mayıs sabahı bulacağız hiç merak etme! Bütün bunlarla şuculuk buculuk üzerinden Sinan Ateş’in katlini unutturmak istiyorlar. Dertlerinizi unutturmak istiyorlar. Enteresan bir durum. Bana Diyarbakır’ın orta yerinde aynı adamlar faili meçhul diyorlar, Isparta’ya gelince PKK’lı diyorlar. Ya faili meçhulcüsündür ya PKK’lısındır. Ben ikisi de değilim.

Recep Bey’in sağ elinde Hizbullah var. Bir terör örgütü. Gaffar Okan’ın katillerinin olduğu terör örgütü. Sol elinde PKK var. Kandil var, Apo var. Apo ile akraba olmuş bunlar.

Bu ülkenin kadınları; bu dönemde yaşadıkları acıların hiçbirini bir başka dönemde yaşamadılar. Sürtük olduk, sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik edilmemesi gereken varlıklar olarak tanımlandık, tacize, tecavüze uğradık, öldürüldük, yine suçlu biz olduk.

“BEN RECEP BEY’İN İKTİDARINDA EN AĞIR İFTİRALARA UĞRADIM”

Ben Recep Bey’in devrinde bir kadının uğrayabileceği en ağır iftiralara, hakaretlere uğradım. Recep Bey’in iktidarında kocamı aldatmış kadın imasıyla karşılaştım. Ölümle eşdeğerdi benim için. Erdoğan’ın yüzüne de bunu söyledim. Mahkemeye gittim. Beraat ettiler. Sonra biri çıktı kınalı yapıncak dedi, fosforlu Meral dedi. Torunu gayrimeşru dedi. En son biri çıktı dedi ki… Terbiyem müsaade etmiyor. Eğer bunlara dayanıyorsam, hala size hitap ediyorsam; Allah şahit sizin için. Ben bugün evime dönsem Recep Bey’in karşısında Türkiye’nin en şerefli kadını olurum ama siz acı çekersiniz. Ben sizin için mücadele etmeye devam edeceğim. Ama biz kadınlar Emine Bulutlar, Özge Canlar için bu mücadeleyi beraber vermeliyiz. Bana güç verin. Bu saygısızlık erkeklerle, iftiracı adamlarla mücadele etmek için bana güç verin. Kadınların oylarını istiyorum. Gençlerin oylarını istiyorum. Bir oy Kemal’e bir oy Meral’e istiyorum.

Herkesle küstüler, Türkiye’yi Suriyeli doldurdular. 2 yıl içinde bütün Suriyeliler gidecek.

İktidar olur olmaz 100 bin öğretmen ataması yapacağız. Köy okullarını yeniden atacağız. O köy okullarına öğretmen, veteriner, ziraat mühendisi tayin edeceğiz.

Köye yerleşip tarımla meşgul olmak isteyen gençlerin SSK ya da BAĞKUR primlerini 5 yıl boyunca biz ödeyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir