Taylor Swift’in Yeni Aşkını 2020’deki Kostümüyle Canlandıran Çift Sizi Şaşkına Çevirecek!

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Taylor Swift bu sefer de yeni aşkıyla gündemimizde! Sanat camiasındaki farklı isimlerle birlikte anılan Swift, bu sefer de ünlü Amerikan futbolcusu Travis Kelce ile birlikte. 

2020 yılında eşiyle Travis&Taylor’ı canlandıran kişi ise görenleri şaşkına çevirdi!

Taylor Swift’in adını son zamanlarda elde ettiği başarılarla sık sık duyduk.

Dünya turnesinde rekor üstüne rekor kıran Taylor Swift herkesin dikkatini çekmişti. Haliyle ünlü isimlerle sık sık anılan ismin özel hayatı da yakından takip ediliyor.

Gelgelelim ünlü Amerikan futbol oyuncusu Travis Kelce ile birlikte olduğu iddia edilen Taylor Swift, Kelce’nin maçına katıldı.

İkilinin Temmuz ayından beri beraber oldukları iddia edildi. Ayrıca Taylor Swift’in tribünde Kelce’nin annesinin yanında tezahürat yapması ‘bu ne hız? dedirtti.

İkili maçtan sonra da el ele ayrılınca sevgili olduklarına dair hiçbir şüphemiz kalmadı.

Maç sırasında sayı aldıktan sonra Taylor Swift’e doğru ikonik hareketini yapan Kelce, gönülleri fethetmişti. Tabii Taylor Swift’in içten tezahüratları da cabası.

Tam olarak Taylor’ın şarkılarındaki gibi bir ilişki olması ise birçok kişinin dikkatini çekti haliyle.

Kelce’nin klasik arabasıyla maçtan ayrılan çift, daha sonra romantik bir gece geçirdi. Hatta Taylor Swift’in Kelce’nin takım arkadaşlarına yemek ısmarladığı, mekan kapattırdığı iddia edildi.

Ayrıca ilişkilerinin nasıl başladığını düşünürsek Taylor’un bu konuda bir şarkı çıkarması da uzak değildir…

Travis Kelce, yaptığı açıklamalarda Taylor hakkında ‘__Taylor’ın konserlerindeki bileklerden bir sürü aldım. Taylor’a da o üzerinde numaramın yazılı olduğu bilekliklerden birini verdim.’ diyerek itirafta bulunmuştu.

Bu ilişkiyi 2020 yılında öngören bir kadın ise hepimizi şaşkına çevirdi.

2020 yılında Halloween partisi için eşiyle birlikte Taylor&Travis çifti olarak giyinen kadının paylaştığı bu poz yıllar sonra tekrar akıllara geldi. 

Paylaşımın sahibi 2020 yılında açıklamasına ‘Taylor Swift ve Travis Kelce’nin aynı odada bulunabileceği bir dünya bilmiyorum ama görünüşe göre bu dünyada evliler?’ notunu düşmüştü.

??

Simpsonlar bile bu kadarını tahmin edemezdi sanki!

Bakalım bu ilişki gerçekte nasıl ilerleyecek? Merakla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir