Türk Şirketinden Milyonluk Dev NATO Anlaşması

Borsa İstanbul’da işlem gören Bülbüloğlu Vinç (BVSAN), Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yaptığı açıklamada imzalanan sözleşmenin detaylarını açıkladı.

BVSAN tarafından yapılan KAP açıklamasında, imzalanan iş ilişkisinin bağlı ortaklığı olan Bülbüloğlu Çelik End.San.ve Tic. A.Ş tarafından yapıldığını ve BVSAN’nın bu şirketin yüzde 85 oranında sahip olduğunu bildirdi.

3000 TON ÇELİK İMALATI VE MONTAJI YAPILACAK

Yapılan açıklamaya göre Bülbüloğlu Çelik, Macaristan NATO projesi için çelik konstrüksiyon hangar yapım sözleşmesi imzaladı. Söz konusu sözleşme 3.000 ton çelik imalatı ve montajını içeriyor.

SÖZLEŞME BEDELİ 9 MİLYON EURO’YU GEÇİYOR!

BVSAN’ın duyurduğu sözleşmenin bedeli KDV hariç 9,150,000 Euro olarak kaydediliyor ve söz konusu işin 30 Eylül 2024 tarihine kadar tamamlanması planlanıyor.

BVSAN KAP AÇIKLAMASI

BVSAN bağlı ortaklığı Bülbüloğlu Çelik’in imza attığı milyon avroluk sözleşmeye ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Sermayesinin % 85’ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik End.San.ve Tic. A.Ş, yurt içi bir firmanın Macaristan NATO projesi için çelik konstrüksiyon hangar yapım sözleşmesi imzalamıştır. Söz konusu sözleşme 3.000 ton çelik imalatı ve montajını içermekte olup, sözleşme bedeli KDV hariç 9,150,000 -Euro’dur. Söz konusu işin 30/09/2024 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir